Multione

Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

2016 yılında kurulan firmamız, binaların yalıtımlarında kullanılmak üzere insan sağlığına ve doğaya zarar vermeyen çevreci ürünler geliştirmeye ve üretmeye başlamıştır. Çeşitli üniversitelerin işbirliğinde laboratuvarlarımızda yapılan ar -ge çalışmaları sonrasında genleştirilmiş camdan yapılan yalıtım sıvasını üretmeye başladık.

Yalıtım sadece ısı yalıtımı olarak düşünülmemelidir. Bina yalıtımlarında kullanılacak malzemeler, ısı yalıtımının yanında ses , su ve yangın yalıtımını da sağlamalıdır. Bu özelliklerin hepsine sahip olan ürünlerimiz aynı zamanda kullanıcıların maliyetlerini düşürerek tasarruf sağlamalarına olanak tanımaktadır.

Firmamız, binaların yalıtımı amacı ile petrol türevi hammaddeler ile üretilen yanıcı ve kanserojen maddeler barındırması nedeniyle insan sağlığını tehdit eden KÖPÜK MANTOLAMA sistemlerine sağlıklı bir alternatif olarak, hurda camların geri dönüştürülerek genleştirilmesinden elde edilen bileşenler ile YENİ NESİL YEŞİL (Genleştirilmiş Cam Kürecikler Sistemi) teknolojilerini yalıtım sektörüne kazandırmıştır.

İnorganik bileşenli yapısı ile hafif yoğunluğu, maksimum seviyede ses yalıtımı yüksek su buharı geçirgenlik dirençli, A1 sınıfı yanmaz,(TS EN 3820) TS EN 998-1 Standardı kapsamında T1 Sınıfı Yapı Malzemesidir.

Ürünlerimizin üretiminde hammadde olarak perlit ve ponza gibi hammaddeler yerine, Alman teknolojisi ile üretilen genleştirilmiş cam kürecikleri kullanılmaktadır. 

Beton ,Betonarme, OSB, Tuğla, Taş Yapı, Betopan, Ahşap ve Cam yüzeyler, Gazbeton, Bims, eski ve tarihi bina yüzeylerinde kolaylıkla uygulanabilmektedir.

Kaba sıva ince sıva ve yalıtım işlemleri tek bir işlem ile (Genleştirilmiş cam kürecikler sistemi) çözümlendiğinden, doğal hammaddeler ile üretilen ürünler olmasının yanı sıra zaman açısından da tasarruf sağlamaktadır.
Sağlığı, konforu, estetiği ve ekonomik avantajları tek torbada toplayan ürünlerimiz , dış ve iç yüzey yalıtımlarının yanı sıra yüzey şapları, kapalı ve açık teras yalıtımları, kendi bileşenlerinden oluşan yapıştırıcı ve macun içeren farklı ürün türevlerine sahiptir.
Tüm kalite standartları; TSE, CE, ISO 9001,-2008 sertifikasına sahiptir.
Firmamız geliştirmiş olduğu üstün teknolojiye sahip yalıtım sıvasını, bir çok ülkeye ihracat yaparak ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır. Başlıca ihracat yaptığımız ülkeler,ABD, Singapour, İngiltere, Hindistan, Rusya ve çeşitli Avrupa ülkeleridir

MİSYONUMUZ

Binalarda insan sağlığını ve konforunu ön planda tutan bir anlayışla ısı, su ve ses yalıtımı sağlayan, aynı zamanda yanmayan , nefes alabilen ve kanserojen madde içermeyen, doğal içerikli, çevreci ürünler üretmektedir.

VİZYONUMUZ

Firmamızın ulusal / uluslararası piyasalarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla uzmanlık alanımızda kendini sürekli geliştiren, yalıtım sektörünün öncülüğünü yapan, Türkiye´nin güvenilir ve saygın bir kuruluşu olarak, uluslararası marka değeri oluşturmaktır.